Logo H15 Palace

Pokoje i Apartamenty

H15 Luxury  Palace składa się z kilku połączonych ze sobą budynków pochodzących z różnych okresów co widoczne jest również wewnątrz naszych pokoi i apartamentów.

Wszystkie z 70 pokoi oferuje maksimum komfortu oraz luksus spotykany tylko w hotelach najwyższej klasy. Różnorodne wnętrza wyposażone meblami włoskich, francuskich oraz rodzimych polskich producentów zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających Gości.

W najbardziej historycznej części hotelu oferujemy przestronne pokoje i apartamenty o wysokościach ponad 4,5m z odrestaurowanymi oryginalnymi zdobieniami z czasów, kiedy w budynku znajdował się pałac.

Część nowo dobudowana mieści głównie pokoje standardowe choć ze względu na butikowy charakter hotelu nasze najmniejsze pokoje znajdują się również w budynku historycznym co dodatkowo rozszerza naszą propozycję.

 • Standard

  Pokój o rozmiarze ok 26m2 z łazienką stanowiący podstawową ofertę H15 Palace. Jest to najmniejsza oferowana przez nas jednostka.

  Idealny na krótkie pobyty w dwie osoby lub pojedynkę. Dla tych, którzy w hotelu poszukują elegancji, ale nie wymagają dużo przestrzeni.

  ROZMIAR: 26m2

  Więcej informacji
 • Superior

  Przestronny pokój 33m2 z łazienką. Pokój dwuosobowy dla Gości, którzy wybierając pokój poszukują nieco więcej dodatkowej przestrzeni.

  Pomimo mniejszego rozmiaru nie odstępuje elegancją od wyższych kategorii.

  ROZMIAR: 32m2

  Więcej informacji
 • Deluxe

  Pokój o rozmiarze ok 40m2. Dedykowany Gościom przyjeżdzającym na dłuższe pobyty lub szczególnie ceniącym komfort. Pokój posiada osobną strefę ze stolikami kawowymi oraz wygodną sofą lub fotelami.

  ROZMIAR: 40m2

  Więcej informacji
 • Super Deluxe

  Pokój o rozmiarze ok 47m2.  Spełni oczekiwania wszystkich tych, którzy w H15 Palace poszukują luksusowej opcji pobytowej i wymagają ponadprzeciętnej przestrzeni. Pokój posiada osobną strefę ze stolikami kawowymi oraz wygodną sofą.

  ROZMIAR: 47M2

  Więcej informacji
 • Suite

  Pokój o rozmiarze ok 49m2.  Wnętrze pokoju rozdzielone jest ścianą częściowo oddzielającą sypialnię od części dziennej.

  ROZMIAR: 49m2

  Więcej informacji
 • Luxury Suite

  Dedykowane dla osób potrzebujących dużo przestrzeni i komfortu.

  Oferujemy dwa pokoje tej kategorii:

  79m2 -pokój z salonem, pokojem jadalnianym, sypialnią oraz 2 łazienkami
  71m2 - z dużym salonem , sypialnią oraz 2 łazienkami

  ROZMIAR: 71m2 / 79m2

  Więcej informacji