Miejsce, które pozwoli Ci zadbać o formę i zdrowie podczas pobytu w H15 Luxury Palace. Wizyta w strefie wellness to również idealny sposób na relaks po całodziennej eksploracji miasta.

W ramach strefy wszystkim gościom oferujemy bezpłatnie – basen z jacuzzi, saunę suchą i parową oraz fitness. Zanurz się w krystalicznie czystej wodzie i z przyjemnością, bez obaw otwórz oczy. Oczyść ciało i ducha w błogim cieple i delikatnej parze naszej sauny.

SPA & Wellness

Basen

W naszym basenie stosujemy nowoczesną technologię uzdatniania wody Ospa bazującą na naturalnej filtracji solą kuchenną i aktywnym węglem. System BlueControl oraz ultrafiltry zapewniają bardzo wysoki stopień bezpieczeństwa znacznie przewyższający wymagane normy. Nasza woda jest doskonale natleniona dzięki czemu kąpiel w niej to najwyższa przyjemność.

Dbając o komfort i zadowolenie naszych Gości, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i wprowadzamy wieczorną strefę ciszy i relaksu. Dzieci do 16 lat zapraszamy do skorzystania ze strefy wellness codziennie w godzinach 7:00-19:00.

Woda w basenie i jacuzzi spełnia normy Ministerstwa Zdrowia z dn. 9 listopada 2015r dotyczące jakości wody na pływalniach.

SPA & Wellness

Fitness

Siłownia w H15 Palace pozwoli Ci utrzymać Twoją rutynę ćwiczeń podczas pobytu w Krakowie. Nasza siłownia to wybór urządzeń umożliwiających podstawowy trening całego ciała zarówno siłowy jak i cardio.

Wyposażenie Technogym:
kinetix
bieżnia
orbitex
rowerek
ławeczka

SPA & Wellness

Sauna

Systematyczne korzystanie z sauny wzmacnia system odpornościowy, poprawia krążenie krwi, oczyszcza organizm oraz jest niezastąpionym środkiem na poprawę samopoczucia. Łagodna temperatura i wysoka wilgotność obniżają napięcie mięśni i odprężają umysł. Dzięki lepszemu ukrwieniu i usunięciu toksyn, skóra jest bardziej elastyczna, gładka i zaróżowiona. Połączenie temperatury, odpowiedniej wilgotności wraz z dobroczynnymi właściwościami olejków eterycznych sprawia, że pobyt w saunie to nie tylko ekscytujące doznanie, ale przede wszystkim zdrowotne oddziaływanie na nasz organizm.

SPA wyposażone jest:
Saunę suchą
Łaźnię parową
Natrysk wrażeń z lodową mgiełką

Zgoda na pliki cookie
Konfiguracja
O plikach cookie