Logo H15 Palace

Wellness

Miejsce, które pozwoli Ci zadbać o formę i zdrowie podczas pobytu w H15 Luxury Palace. Wizyta w strefie wellness to również idealny sposób na relaks po całodziennej eksploracji miasta. W ramach strefy wszystkim gościom oferujemy bezpłatnie – basen z jacuzzi, saunę suchą i parową oraz fitness.

Zanurz się w krystalicznie czystej wodzie i z przyjemnością, bez obaw otwórz oczy. Oczyść ciało i ducha w błogim cieple i delikatnej parze naszej sauny.

Basen

W naszym basenie stosujemy nowoczesną technologię uzdatniania wody Ospa bazującą na naturalnej filtracji solą kuchenną i aktywnym węglem. System BlueControl oraz ultrafiltry zapewniają bardzo wysoki stopień bezpieczeństwa znacznie przewyższający wymagane normy. Nasza woda nie zawiera chloru przez co nie powoduje podrażnień oczu i skóry. Jest też doskonale natleniona dzięki czemu kąpiel w niej to najwyższa przyjemność.

 

Fitness

 

Siłownia w H15  Palace pozwoli Ci utrzymać Twoją rutynę ćwiczeń podczas pobytu w Krakowie. Nasza siłownia to wybór urządzeń umożliwiających podstawowy trening całego ciała zarówno siłowy jak i cardio.

Wyposażenie Technogym:

  • kinetix
  • bieżnia
  • orbitex
  • rowerek
  • ławeczka

 

Sauna

Systematyczne korzystanie z sauny wzmacnia system odpornościowy, poprawia krążenie krwi, oczyszcza organizm oraz jest niezastąpionym środkiem na poprawę samopoczucia. Łagodna temperatura i wysoka wilgotność obniżają napięcie mięśni i odprężają umysł. Dzięki lepszemu ukrwieniu i usunięciu toksyn, skóra jest bardziej elastyczna, gładka i zaróżowiona. Połączenie temperatury, odpowiedniej wilgotności wraz z dobroczynnymi właściwościami olejków eterycznych sprawia, że pobyt w saunie to nie tylko ekscytujące doznanie, ale przede wszystkim zdrowotne oddziaływanie na nasz organizm.

SPA wyposażone jest:

Saunę suchą
Łaźnię parową
Natrysk wrażeń z lodową mgiełką