W przepięknych, odrestaurowanych wnętrzach szlacheckiej kamienicy stworzyliśmy przestrzeń idealną dla pełnego relaksu, wyciszenia i holistycznej pielęgnacji na poziomie wszystkich zmysłów.

Nasze SPA łączy w sobie tradycję z nowoczesnością i wysublimowaną elegancją wnętrz. Niesamowity klimat tworzą ściany z naturalnej cegły i kamienia, wyeksponowane blaskiem świec. Luksusowe zabiegi przy dźwiękach relaksacyjnej muzyki pozwalają przenieść się w krainę błogiego relaksu.

SPA & Wellness

Luksus i relaks

Do dyspozycji gości oferujemy trzy doskonale wyposażone gabinety, w których nasz wysoko wykwalifikowany personel profesjonalnie zaopiekuje się każdym gościem. Na szczególną uwagę zasługuje gabinet VIP dla Par przeznaczony na Autorskie Rytuały. Kąpiele, zabiegi na ciało i twarz, masaże, wszystko dobrane w unikalny sposób w oprawie relaksacyjnej muzyki i zapachów sprawią, że czas spędzony wspólnie z bliską osobą będzie niezapomnianym przeżyciem.

SPA & Wellness

Zabiegi

Wyjątkowe menu H15 SPA obejmuje nie tylko mistrzowskie, głęboko odprężające masaże i zabiegi pielęgnacyjne całego ciała, ale również autorskie rytuały, powstałe w oparciu o historię Pałacu, w którym znajduje się hotel. Nawiązując do zwyczajów dawnych właścicieli, bazują one na naturalnych produktach takich jak zioła, miód, wino i piwo.

Magiczna sceneria historycznych wnętrz, kieliszek wyśmienitego szampana i cudowna moc aromaterapii dopełnią absolutnie wyjątkowych wrażeń.

Zgoda na pliki cookie
Konfiguracja
O plikach cookie