Pałac był romantyczną wizją Izabeli Czartoryskiej, która z pieczołowitą starannością stworzyła jedno z najpiękniejszych miejsc w Krakowie. Bogato zdobione apartamenty z ręcznie złoconymi polichromiami czy imponujące rzeźby zachwycały wszystkich odwiedzających swoją finezją i romantycznym nastrojem.
Powiedz „Tak” w magicznej scenerii dawnego Pałacu Luboimirskich i poczuj miłosną aurę stale unoszącą się w jego wnętrzach.

Spełniamy marzenia

Ceremonia

Wiemy jak sprawić, by ten wyjątkowy dla Was dzień był perfekcyjny. Nasi eksperci zadbają o każdy szczegół wydarzenia, które przygotujemy zgodnie z Waszym wymarzonym scenariuszem. Piękne wnętrza, wykwintne menu, specjalnie opracowane zabiegi SPA dla Pary Młodej i profesjonalne doradztwo na każdym etapie przygotowań pozwolą Wam w pełni cieszyć się każdą chwilą jednego z najważnieszych dla Was dni.

OFERTA WESELNA

Sztuka i natura

Sceneria

Artystyczne wnętrza Restauracji Artesse i połączone z nią sekretne, skąpane w zieleni i słońcu patio  - w tak romantycznej scenerii każde przyjęcie nabiera magii. To miejsce stworzone do zaślubin, w którym tworzymy aranżacje nadające wyjątkowego charakteru każdej ceremonii.

Kulinaria

Wykwintne dania

O najlepsze doznania kulinarne zadba Szef Kuchni rekomendowanej przez Michelin Restauracji Artesse, Mateusz Suliga, wraz z zespołem. Indywidualnie skomponowane menu zaspokoi najbardziej wyrafinowane podniebienia, a ręcznie zdobione słodkości zachwycą każdego amatora słodkich bufetów.

Kontakt:
e-mail: kzemla@hotelh15palace.pl
tel: +48 575 603 888

Galeria

Zgoda na pliki cookie
Konfiguracja
O plikach cookie