Położony w centrum Krakowa H15 Luxury, to idealne miejsce na wyjątkowe okazje.

Niezależnie od organizowanego wydarzenia, nasz wykwalifikowany zespół zapewni odpowiednio dobraną oprawę sali, dedykowane menu oraz obsługę na najwyższym poziomie. 

W zależności od potrzeb do dyspozycji oddajemy Państwu: historyczną Salę Herbową, restaurację Artesse, Salę Klubową, SPA a także dziedziniec.

Dążymy do tego, by każde wydarzenie było niezapomnianym spektaklem wrażeń dla naszych Gości.

Przyjęcia okolicznościowe

Wieczór panieński

Niepowtarzalny wieczór panieński w luksusowym spa to czas, kiedy marzenia o relaksie i pięknie stają się rzeczywistością. Pozwólcie nam otoczyć Was elegancją i luksusem, oddajcie się chwilom relaksu w klimatycznym otoczeniu, gdzie wyjątkowe zabiegi pielęgnacyjne i aromatyczne olejki tworzą magiczne doświadczenie. To chwile, które na zawsze pozostaną w Waszej pamięci jako niezapomniana uczta dla zmysłów.

Przyjęcia okolicznościowe

Chrzciny i komunie

Celebruj ten wyjątkowy czas z najbliższymi, w otoczeniu sztuki w iście pałacowym stylu. Wierzymy, że obcowanie z pięknem warto zacząć już od dziecka, zatem najmłodszy Gość spotkania będzie miał wiele do oglądania. A wszystkich zaproszonych postaramy się zachwycić smakami i wyjątkową atmosferą miejsca.

Poznaj oferty:
Oferta Komunijna
Oferta Chrzciny

Galeria

Zgoda na pliki cookie
Konfiguracja
O plikach cookie